ТОВ "Айнект"

Нержавіючий, кольоровий металопрокат, труби, куточок, балка, арматура, двотавр, коло

Область пошуку:
ТОВ "Айнект"
Київ, переулок Руслана Лужевського 14
Фото  1 Плити перекриття ПК пустотні 21-15-8 гост +9561 91 розміри ціна, купити плита ЗБВ плити залізобетон 845877

Плити перекриття ПК пустотні 21-15-8 гост +9561 91 розміри ціна, купити плита ЗБВ плити залізобетон

1770 грн
Купити
Код 845877
Постачальник ТОВ "Айнект"
Оцінка

Опис

ПК 21-15-8

Плити (панелі) перекриття ПК Наша фірма постачає на будівельні об'єкти плити перекриття ПК з двох домобудівних комбінатів: це Завод імені Ковальської та Рівненський домобудівний комбінат.

Завод Ковальської виготовляє більш якісні панелі перекриття ПК і знаходиться в Києві. Незважаючи на більш високу ціну проти Рівне - має ряд переваг як за якістю, так і за вартістю доставки. Також важливим чинником в бік вибору Ковальської є можливість замовлення маніпулятара, тобто доставки відразу з вивантаженням.

Рівненський домобудівний комбінат тільки набирає популярність завдяки низькій ціні на свою продукцію. Проте останнім часом всі переваги з'їдає фрахт доставки на Київ. Так, вартість доставки складає 140-145 грн / тонна. При завантаженні автомобіля в 28-30 тонн залишається дуже привабливим завдяки входить ціні на плити перекриття . Також не можна сказати що плити залізобетонні від Рівного є неякісними. Це повноцінний Гостовский матеріал, активно використовується сьогодні на Київській будівельному майданчику.

Плити перекриття ПК

Залізобетонні плити перекриття являють собою монолітне залізобетонне виріб, укріплене арматурним каркасом і що має усередині порожнечі. Ці порожнечі круглої форми йдуть наскрізь плити по всій її довжині. Вони служать для збільшення опірності деформації плити перекриття на злам, а також істотно зменшують її вагу. Залізобетонні плити перекриття бувають різних розмірів в довжину і ширину.

Позначення маркування вироби

ПК 63.12-8 ПК - Плита круглопустотня (діаметр порожнеч 159 мм) ПК Довжина (63 дм). Ширина (12 дм) - Розрахункове навантаження без урахування власної маси (8 х 100 кгс / м2)

Плити перекриття виготовляються за ГОСТ 9561-91.

Плити перекриття попередньо напружені з круглими порожнечами відносяться до третьої категорії стійкості до тріщин. Допустиме навантаження на залізобетонні багатопустотні плити перекриття від 450 до 1250 кгс / м2.

Плити перекриття мають межа вогнестійкості 1:00 і задовольняє СНіП 21-01-97 "Пожежна безпека будівель і споруд "для будівель 1 категорії вогнестійкості.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції